| Aannoonniimmuull a întrebat:

Salutare. Sunt în clasa a 10-a și după ce termin liceul vreau să dau la Facultatea de actorie din București(UNATC). Vreau să știu ce trebuie să fac pentru admitere, adică trebuie neapărat să fac niște cursuri înainte, ce examene se dau mai exact? Cum mă pot "antrena" până atunci? Mulțumesc anticipat, Funda!

1 răspuns:
| Aalliinnaa1000 a răspuns:

Pai trebuie sa ai aptitudini pentru asa ceva, nu oricine poate, si mai ai de munca abia esti intr-a 10-a.