| icsbooy a întrebat:

Salutare tpu.acum 30 minute am instalat windows7 eneterprise. in interiorul CD-ului se afla un executabil care poate activa windows permanent, insa din greseala am uitat sa deconectez pc de la net sa il poata activa. acum nu mai merge deloc, imi da o eroare cum ca am fost depistat si nu mai am voie, cu ce alt program mai pot activa windows? celelalte sun doar pentru vista si 7pro si 7home sau ultimate.

1 răspuns:
| Word89 a răspuns:

Cauta pe net alt activator, se mai poate activa stai fara grij.