| cristiansonix a întrebat:

Salutare TPU am o intrebare de ce pe Facebook imi apar persoane necunoscute... si ceva sau cineva a dat Urmareste de pe contul meu....cum pot sa scot toate astea cu urmareste?

5 răspunsuri:
| KazNNNeT a răspuns:

Intri pe fiecare pagina si dai unlike sau " numai urmari " sau " dezabonare " bafta

| AZqwedas123 a răspuns:

HostName:IrealGame
address:93.119.26.43:7777
samp server
eventuri super smechere nu ratati ocazia

| Adeeeeeeee a răspuns:

Daca te urmareste cineva pe Fb, cred ca ai peste 3.000 de prieteni. Cand ai peste 3.000 de prieteni pe Fb. contul tau se transforma intr-o pagina personala. Nu e de rau. Chiar cred ca e bine. Sper ca te-am ajutat :*.

| andreeavesman a răspuns:

Stiu cum este, mi s-a intamplat si mie.singurul lucru pe care poti sa-l faci din cate stiu este sa blochezi acele persoane.rezolva repede.pa pa!♥♥