| Vizcheck a întrebat:

Am o problema la Facebook de cateva luni imi tot face problme chatul.Am un prieten(numai la el se intampla asta) cand ii trimit sau imi trimite mesaj nu vedem, nu ne da nici o alerta nimic.Am incercat sa il sterg de la prieteni si sa-l adaug din nou si tot nu merge.Ce e de facut?
-Multumesc anticipat-M.

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Incerca cu un alt browser sau un alt cont, fa o scanare poate ai vreun virus sau reinstaleaza windows-ul.

| Loriiiiix3 a răspuns:

Din cauza internetului ca nu ai conexiune buna si iti tot cade chatu. si mie mi se intampla. happy