| LordJohn a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul, imi apar fotografiile de profil gresite, acele iconite la le comentarii, chiar si mie nu imi apare iconita corecta, nu imi merge nici chatul.Am vorbit cu un prieten si am aflat ca decat eu am problema asta.Si mi se intampla asa doar cand intru pe facebook de pe firefox... daca intru cu IE sau Chrome imi apare normal. ceva sugestii?(am reinstalat Firefox de 3 ori)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Sterge cookie-urile din browser! In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul.