| Tiberiu_Andrei_1996 a întrebat:

Salutare TPU
am o problema si anume. am creat o pagina de facebook si apoi profilul meu de fecebook l-am transformat in pagina si can d intru pe facebook imi apar doua pagini intrebarea este cum pot sterge una dintre pagini scuza-ti scrisul dar ma grabesc foarte tare multumesc anticipat FUNDA!

Răspuns Câştigător
| aLeXFotballClub a răspuns:

Apesi pe pagina care o detii, dai la setari sus in coltul din dreapta, general Si in unltimul rand scrie sterge pagina sper ce te-am ajutat. FUNDA?