| Yrynella a întrebat:

am si eu o intrebare, a tinut careva dintre voi dieta de dezintoxifiere cu orez? si daca da atunci ati slabit? cum v-ati simtit dupa?

1 răspuns:
| Tzuna a răspuns:

Se numeste "dieta de detoxificare" si o zi pe saptamana se mananca la mic dejun, pranz si cina orez fiert cu fructe(atentie, fara sare sau altceva)...in celelalte zile ale saptamanii ii bine sa tii un regim lacto-vegetarian. De simtit te simti excelent, mai greu prima saptamana. Si de slabit asta conteaza de restul ce mamanci. Daca manaci zilnic orez atunci te ingrasi pentru orezul ingrasa, nu conteaza cantitatea ci programul happy