| julia0123 a întrebat:

a facut cineva tratament facial la herbalife? am un voucher gratuit, mi s-a spus ca e o sedinta de o ora si jumatate si este vorba despre un tratament facial complet.ce parere aveti? am nevoie de pareri pls..multuu:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi și fă acel tratament.
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Daca tu vrei sa il faci.
Bafta!

| MariuSSer a răspuns:

Iti prezinta produse herbalife si le poti testa, trebuie sa intrebi daca voucherul include numai test sau tot tratamentul.

| julia0123 explică (pentru MariuSSer):

Am intrebat in ce consta..si mi-a spus fata cu care am vorbit ca este vorba despre un tratament facial complet de o ora si jumatate..asa scrie si pe voucher: tratament facial complet...

| MariuSSer a răspuns:

Poate îţi faci o idee de aici: http://alina-greavu.blogspot.ro/......-fata.html

| julia0123 explică (pentru MariuSSer):

Am citit si eu asta..nu stiu..pe 6 sunt programata si atunci voi afla.

| googirl a răspuns:

Si eu am primit un astfel de voucher, nu m-am dus si nici nu am sa ma duc pentru ca nu imi place abordarea si atitudinea distribuitorilor Herbalife. Intr-o zi m-a oprit pe strada o doamna sa ma intrebe daca vreau sa slabesc si ca imi poate oferi un tratament. Nu mi-a picat bine mai ales ca nu consider greutatea mea o problema, intr-adevar nu ma sufla vantul pe strada, sunt din punctul meu de vedere normala (65 kg la 1.65 cm). Si oricum contextul nu era potrivit pentru o astfel de intrebare. Ma rog, in viziunea doamnei aveam nevoie de nu stiu ce tratament alopant ca sa fiu la standarde scheletice. Si oricum daca accepti ceva, orice tratament, intalnire, discutie cu ei, prezentare de produse nu mai scapi, sunt ca lipitorile. Asta e ce am experimentat eu, poate ca sunt si mai normali. Daca esti genul care vrea sa testeze produse noi tot timpul, curioasa si dispusa sa cheltuiesti ceva bani pe ele, poti sa mergi. Stii cum e, odata ajunsa acolo si data cu tot felul de creme nu poti pleca fara sa cumperi nimic. Ei nu te obliga sa cumperi dar dupa toata prezentarea crezi ca Herbalife e raspunsul la toate.

| googirl a răspuns (pentru googirl):

Tratament alopat