| RazvanGRS a întrebat:

Salutare TPU as vrea sa imi descarc gta 4 da nu-s sigur ca merge cerintele la pc-ul meu sunt:
procesor:Intel 3.00 ghz
ram 1gb
placa video 224mb pci express iar carintele minime ale jocului sunt:
OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz, AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz
Memory: 1.5GB, 16GB Free Hard Drive Space
Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900
Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz, AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz

Voi ce ziceti il descarc degaba sau nu? raspuns urgent va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Îmi pare rău, dar recomand să nu ți-l descarci. Astea sunt cerințele minime pentru rularea jocului, deci îți dai seama ce lag infernal va fi. Ca să te joci binișor, trebuie să le ai pe cele recomandate, iar excelent să le depășești.

| RazvanGRS explică (pentru anonim_4396):

Multumesc 1Hit2Down pentru sfat

| anonim_4396 a răspuns (pentru RazvanGRS):

Dacă dorești, poți să-l descarci, ți-am spus, dar o să fie lag... Poți să-l mai reduci modificând setările jocului.

4 răspunsuri:
| 60Prof a răspuns:

Nu iti merge. Nu mai pierde timpul sa il descarci pentru ca nu iti va suporta nici procesorul nici ramii. Bafta

| RazvanGRS explică (pentru 60Prof):

Pardon procesorul suporta ramii nu suporta si nici placa video