| BeatrICEBEA a întrebat:

Salutare TPU :d! Mi-am luat un telefon nou acum 1 saptamana si jumatate.Am inteles ca primele 2-3 zile nu merge *123#, dar deja au trecut aproape 2 saptamani si inca imi apare mesajul cu "serviciu indisiponibil"! Iar azi am primit mesaj de la vodafone ca a fost reincarcat telefonul cu minute si cat costa factura, si am incercat *123# si nici azi nu merge! Ce sa fac?!

3 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Am incercat si eu asta acum si nu merge nici la mine.

| Simpatic a răspuns:

Probabil e alt "cod" pentru serviciul asta, esti la abonament nu? eu pe Orange abonament am 415 in loc de *133#

| yunkky a răspuns:

Mergi la magazinul de unde ti-ai luat telefonul si intereaba funda?