| yooocosti a întrebat:

Salutare tpu...de ceva vreme am in pc windows sp3 de care sunt foarte multumit deoarece nu am avut nici-o problema cu el, insa de cateva zile dupa un anumit timp de cand pc`ul este aprins incepe sa se blocheze singur cand intru pe google sau incarc vreo aplicatie...As dori sa reinstalez windowsul insa nu stiu pe care sa-l bag deoarece am si sp2 si sp3 daca ma puteti ajuta astept pareri de la cei care se pricep. Ce windows credeti ca ar trebui sa bag? dau funda celui mai bun raspunswinking

4 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

Eu folosesc WindowsXp sp2 cu tema de 7!
tongue

| Rockerul23 a răspuns:

Pai daca bagi sp2, dupa ce il instalezi poti face update la sp3 sau poti mai simplu sa bagi direct sp3.
Depinde,pentru jocuri iti recomand xp.
Pt restul iti recomand Win 7

Răspuns utilizator avertizat
| assassinul95 a răspuns:

Daca ai sistemul slabut pune xp sp3 daca ai un sistem mai nou iti sugerez windows 7 se misca la fel de bine ca xp in jocuri nu este atacat de virusi si este mai stabil.