| Bubax a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva? Nu imi mai merge sa imi reinstalez windowsul acesta fiind windows 7. De ce nu stiu daca ma puteti ajuta voi fi foarte multumit! DAU funda raspunsului castigator!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Mai intai de toate ai nevoie de un cd bun cu windows, cd boot-abil. Si cu cd-ul introdus in unitate apesi ( aici sunt mai multe butoane, depinde de pc f2, f12 sau del ) si iti va aparea o lista mica in care trebuie sa selectezi dupa ce vrei sa faca boot in cazul tau dvd-rw daca este cd, sau usb daca vrei sa instalezi windows-ul dupa stick.