| Stefan410915161 a întrebat:

Salutare TPU eu am implinit 14 ani in martie, si din pacate nu am reusit sa mai fac vaccinul de 14 ani deoarece parintii mei nu au avut timp sa ma programeze deoarece au un job mai diferit, si as dori sa va intreb daca imi mai pot face programare pentru a-l face luna aceasta?

2 răspunsuri:
| Ilincoana a răspuns:

Vaccinul de 14 ani il poti face oricand de la 14 ani incolo happy de obicei cei care nu au timp sa il faca fix cand implinesc 14 ani, opteaza pentru oricare alta data pana cand fac 15. Du-te si fa-ti-l fara probleme happy

| clasa8aamsosit a răspuns:

Salutare. Da, poți face vaccinul de 14 ani și după ce împlinești vârsta.