| Complicated a întrebat:

Am nevoie de un sfat! Eu iubesc o fata de 1 an si jumatate, dar in tot acest timp nu am reusit sa fiu cu ea deoarece, la inceput ea avea iubit si eu nu eram tocmai sigur de sentimentele mele! A trecut timpu' peste mine, si, acum, dupa 1 an si jumatate au revenit sentimentele! Din pacate, in acest rastimp ea este cu un baiat care a aparut in viata ei dupa ce am renuntat eu sa insist pentru ea! Sunt impreuna de 13 luni.In luna martie a acestui an, au aparut in inima mea sentimente pentru o alta fata! Si aceasta avea iubit, si am zis sa o las sa fie fericita! Ea e clasa a5a! Eu a7a! Iar cea de care imi placea la inceput a6a! Ce sa fac?! Toata lumea stie ca o iubesc pe cea pentru care aveam sentimente de an si jumatate! Cam penibil! Mai e si doar o saptamana de scoala...nu vreau sa creada fata din a5a ca m-a trezit asa... dintr-o data! Ce sa fac? Sa astept pentru fata de la inceput, sau sa lupt in saptamana asta pentru cea de care eram indragostit in martie?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| callmebeautiful a răspuns:

Dupa parerea mea ai putea sa incerci cu a 2-a poate cu ea o sa mearga...

| IluVoDkA a răspuns:

In primul rand nu te milogi de ea o sa pari fraier... In al doilea rand aratati sentimentele. Alege-o pe cea libera. :* Funda? love struck