| KimoMight a întrebat:

Stiu ca s-a mai pus intrebarea asta dar cu raspunsurile primite nu am putut rezolva problema. Deci chestia este ca nu pot accesa pagina Facebook. Pur si simplu imi incarca la nesfarsit. Eu folosesc de obicei Mozilla, insa am incercat si cu celelalte: Chrome, Opera, IE si nimic. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Contactează-l pe NeluL la comunitate sus este rank 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti multumi lui d-zeu ca te protejeaza de valul de prostie grobiana pe care il poti gasi pe Facebook.