| Ioanna2012 a întrebat:

De cateva zile incerc sa-mi modific niste lucruri (nume, parola) pe facebook. Dau la setarile contului si nu mi se incarca pagina. Imi da eroare si nu stiu de ce. Am incercat sa intru si pe explorer si pe mozilla si pe google chrome. Nu inteleg care e problema de nu reusesc sa accesez pagina straight face.
Ce as putea face si din ce cauza se intampla asa?

1 răspuns:
| Anonima_9977 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru, doar ca la mine problema s`a rezolvat de la sine in cateva zile. Dar eu dupa ce mi-am modificat numele am primit o notificare cum ca nu mi`l mai pot schimba de acum inainte, iar de cate ori intru in Facebook de pe telefon si apoi din nou pe calculator ma obliga sa schimb parolastraight face ai grija sa nu patesti si tu la felhappy E posibil sa fie doar o eroare tehnica.