| mihaivalentin a întrebat:

sunt nou pe aici... aveti idee de ce imi da eroare messul? (din aia cu don't send). am mess 11. mersi

2 răspunsuri:
| Emrys a răspuns:

Incearca sa reinstalezi messengerul din nou, dar ai grija sa stergi tot ce ramane dupa dezinstalare. Iar daca nici apoi nu merge si iti da erori. Singura solutie ar fi sa instalezi windowsul.
E posibil sa ai vreun virus, sau ca sistemul tau de operare sa se fi invechit putin laughing

| fane257 a răspuns:

Frate nu formata pc ca degeaba si eu am aceeasi problema am postat si eu o intrebare de genu nu stiu ce sa ii fac am bagat 10 mesuri dar degeaba am formatat si degeaba virusi nu am nu stiu ce are