| rico1991 a întrebat:

Salutare tuturor stie cineva cum pot ajunge cel mai repede de la Gara de Nord (Bucuresti ) la Spitalul Fundeni!?
Am intles ca este un autobuz nr.182 nu stiu daca este cea mai rapida solutie?!
Ma mai gandeam la varianta metrou : Obor apoi tranvaiul 21
Sau tot varianta metrou : Stefan Cel Mare apoi unul dintre trasele 182, 282!?

VA MULTUMESC DIN SUFLET TUTUROR PENTRU VIITOARELE RASPUNSURI! MULTA SANATATE! VA DORESC!

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Mergi pe googlemaps, scrii acolo Gara de Nord, si apoi mergi pe directii si te scrii Spitalul Clinic Fundeni si vei obtine toate informatiile, daca selectezi de sus autobuzul.

O sa iti arate numerele autobuzelor, metrou, etc.