| JoMorgan a întrebat:

Cum pot ajunge in Gara de Nord Bucuresti din spitalul Fundeni(intrarea din Voluntari)?

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

De la Institutul Oncologic /Spitalul Fundeni (intrarea din Sos. Fundeni) autobuzul 182 te duce la Gara de Nord, parcurgi linia de la un capat la celalalt.
De la intrarea din Str. Sportului poti lua troleibuzul 66 pana in zona centrala (Universitate) apoi din acelasi loc troleibuzul 85 pana la Gara de Nord.

| JoMorgan explică (pentru andreia67):

Si daca iau autobuzul cam in cat timp ajung? Dar cu troleibuzul?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Foloseste Google Maps ffs! Ana, bravos, privesti premiul de aur pentru stupiditate weekendul asta!

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Depinde de zi, ora si trafic. Cam intre 40 de minute si o ora, o ora si un pic.

| Ana1687 a răspuns:

Cel mai bine e sa iei un taxi

| andreia67 a răspuns (pentru Ana1687):

Un bilet RATB direct e 1.30 lei daca ai card verde, taxiul pe ruta asta e de vreo 20 de ori mai scump. Daca nu ai multe bagaje nu merita.