| andrei295 a întrebat:

Salutare utilizatori de TPU, am cumpărat un cartuș de imprimantă dar atunci când vreau să scot ceva nu merge. trebuie mentionat faptul ca am cartus pentru culoarea negru. Are vreo legătură cu cartușul color?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Unele tipuri de imprimante functioneaza numai atunci cand toate cartusele sunt pline.
Deci, daca nu spui exact ce marca de imprimanta ai, nu te putem ajuta.
Dar, poate ar fi mai simplu daca ai citi, in instructiunile imprimantei, sectiunea cu probleme si solutii.

| andrei295 explică:

Canon pixma 2700