| AndreeaCdr a întrebat:

Saluuttt! Eu ascult o melodie de pe KissFM si vreau sa o pun la status, adica sa scrie ceva de genu: Lady Gaga - Alejandro ( o ascult acum) si deficare data sa apara pe status o alta melodie (care o ascult). Era pe langa niste casti.
Cine imi spune explicat

Răspuns Câştigător
| Mony a răspuns:

Aaa stiu si eu am proramul

uite si cauta in lista asta http://www.detectinvisible.me/utile.php
il gasesti (mai gasesti si aalte programe de mess)

Ce downloadez trebuie sa-l pui in folderul unde ai instalat messu:)

bafta:)

2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Adi_gabor92

| Smile_3473 a răspuns:

Http://numedecod.ro/Yahoo_Messenger_NowPlaying/index.php? download

Instalezi programul asta. E un buton "Download Plugin" in stanga sus. Click pe el si downloadati programul. Instalati-l, inchideti si redeschideti winamp (in caz ca-l aveti deschis la momentul instalarii) si atat! O sa mearga! E aproape imposibil sa nu mearga acest DLL.

In cazul in care statusul se blocheaza, in Winamp apasati CTRL+P si din fereastra care apare va duceti, in partea stanga, jos, la GENERAL PURPOSE.
De aici selectati Yahoo! Messenger Now Playing si dupa aia apasati butonul CONFIGURE.
In fereastra care v-a aparut, in dreapta sus, trebuie sa aveti asa: $A – $T ($D)
! De obicei aici mai era pus inca un $P dupa. Stergeti-l, pentru ca asta cauzeaza blocarea statusului!