| andrei8072 a întrebat:

Scola incepe pe 15 septembrie?

23 răspunsuri:
| Fartie a răspuns:

Cum pana mea sa inceapa in weekend, gandeste oleaca happy Incepe pe 17. Funda?

| andrei8072 explică (pentru Fartie):

Festivitatile pe 15, asa au zis la tv

| Fartie a răspuns (pentru andrei8072):

S-a dus draq si invatamantul in Romania

| ScheißeBeMine a răspuns:

Incepe pe 17

pe 15 parca erau ceremoniile ...probabil la clasa 1

| Adrianetc a răspuns:

Pe 17 cap de bomba, 15 pica sambata.

| Bibbi1507 a răspuns:

Pe 17. FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 17 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 septembrie e sambata, desteptule.

| Weedier a răspuns:

Pe 17.15 e sambata

| Sunnyツ a răspuns:

Pe 17 septembrie, lunea aceasta.

| AnnaAnnne a răspuns:

Nu incepe pe 17 septembrie ora 9 deschidereahappy

| 1aprilie a răspuns:

Scoala incepe pe 17 adica Luni.Nu are cum sa inceapa pe 15 pentru ca e Sambata.

| MrRava13 a răspuns:

| sweettkarina97 a răspuns:

Fiecare scoala decide cand se incepe. ai putea s aiti suni diriga s au dirigu sau sa te duci la scoala sa intrebi.

| vanessa12345 a răspuns:

Doar daca vrei sa mergi si in weekend la scolala laughing Nu, scoala incepe in 17 se. tongue

| kHaLiF a răspuns:

A mai fost aceasta intrebare de N ori, funda?

| jipi99 a răspuns:

Depinde, unele scoli incep pe 15(numai deschiderea), unele pe 17, este la alegerea directorului.
merit funda?

| bradborn13 a răspuns:

Nu,incepe pe 17 septembrie, 15 septembrie pica sambata si nu are cum.

| GoodStyle a răspuns:

Scoala incepe pe 17 septembrie!

| Onyajutatoarea a răspuns:

Buna,am auzit la Tv că începe pe 17 adica luni...dar apoi mi-a zis o prietena ca începe pe 15 dar doar la gradiniţa.Acum nici eu nu ştiu sigur.batting eyelashesFundă?:*

| Pufffx a răspuns (pentru Onyajutatoarea):

Scoala incepe pe 17 la mine e deschiderea luni la 9.00 asa ne-a zis directoarea ca sa nu ne lom dupa tot ce zice al Tv.

| voicanmarius a răspuns:

Pe 17 septembrie se incepe scoala

| letz a răspuns:

Pe 17.