| xFlavy a întrebat:

Se merita sa bag windows xp pe laptop?
Vreau sa imi mearga jocurile bine.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde ce laptop ai. Ar trebui sa stiu caracteristicile lui ca sa-mi pot da seama.

| ThePoet a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic Windows XP ca sa mearga jocurile. Pentru jocuri ai nevoie de placa video buna si de procesor bun la laptop. Plus ca daca ai un laptop luat dupa 2008-2009 nu merge sa iti pui XP ci doar Vista sau Windows 7, asa ca nu te mai stresa cu schimbatul.

| هوراس a răspuns:

Mai bine ți-ai pune windows 7, e mai bun happy dar da, ideea e că merge, dacă ai licență happy succes :*

| BezeaToxica a răspuns:

DA! Eu am laptop Dell Duo 2GHz 2 GB Ram si cu XP imi merg mare parte din jocuri. Cu Windows 7 nu puteam sa ma uit nici la un video pe youtube ca se intrerupea.