| Florian80 a întrebat:

Cum pot afla numarul unei vechi cartele Vodafone pe care nu am mai incarcat o de cateva luni.ms

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca a trecut o perioada mare de timp si nu ai incarcat cartela atunci este posibil ca ea sa fi fost dezactivata si nu o mai poti folosi

4 răspunsuri:
| MAteiLaAjutat a răspuns:

Te duci in setarile telefonului si activezi "wifi calling" sau "call over wifi"(aici trebuie sa ai acces la internet) dupa aceea suni un alt numar de telefon de pe telefonul cu cartela respectiva si asa afli numarul cartelei.

| Florian80 explică (pentru MAteiLaAjutat):

Si o.mai pot incarca?

| MAteiLaAjutat a răspuns (pentru Florian80):

Da, din aplicatia MyVodafone.

| Florian80 explică (pentru MAteiLaAjutat):

Nu merge nimic