| Ce a întrebat:

Se poate sa ai ochii albastrii si verzi?(Eu îi am), Dar cateodata ii am albastrii, cateodata verzi, cum îi pot face albastrii, fara lentile? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Anhi a răspuns:

Da, se poate dar tu trebuie sa observi cand ti se fac alastri cand verzi, depinde in ce moment al zilei esti sau cum te simti, unora li se schimba culoare dimineata sau cand le e somn sau la soare sau... depinde

6 răspunsuri:
| jolie_9206 a răspuns:

De obicei ochii isi schimba culoarea dupa starea ta sau daca esti fata si te machiezi se fac intr-o anumita culoare.Nu poti sa ii faci albastrii daca ei nu sunt asa decat prin operatie...depinde de starea ta. in acea stare in care ochii ti se fac albastirii.Succces!

| flor31 a răspuns:

Si eu ii am. ziua sunt albastrii iar noaptea is verzi. pentru ai face albastrii incearca sa stai la lumina.

| flor31 a răspuns:

Si eu ii am.

| 93ely a răspuns:

Nu ai cum. ochii se schimb in functie de anotimp. vreme .stare.altfel nu ai cum :*

| ViPeR_5346 a răspuns:

M-ie mi se chimba vara-verde iarna-albastru intens

| fan a răspuns:

Nu ai cum... oricum trebuie sa ii ai albastrii spre verzi sau invers nu se schimba in totalitate...se schimba din albastru/verde sau invers seara,cand esti nervs/a, cadesti bolnav/a, sau te simit rau si atunci cand esti foarte odihnit/a au o culare diferita fata de atunci cand esti obosit/a