| alexa a întrebat:

Se poate sa trimiti mesaje de pe un calculator sau de la altcineva si sa apara ca primit de la altcineva? nu stiu cum sa explic, dar va dau un exemplu:am primit un mesaj de la o persoana, iar persoana care imi trimisese mesajul mi. a zis ca nu l. a trimis si nu e prima data.se poate asa ceva? imi puteti da mai multe detalii?

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Asa.si tu chiar ai crezut ca nu ti-a trimis ealaughing? Poate vrea sa isi bata joc de tine de aia...

| alexa explică:

Mesaj de pe telefon ma refeream nu mesaje de pe calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil ca persoana de la care ai primit acel mesaj sa aiba computerul virusat. Si virusul sa fi afectat Messengerul.