| HellBlade a întrebat:

Se poate scade nota la purtare din cauza ca am batut pe cineva in afara scolii?

Răspuns Câştigător
| Teodor9878 a răspuns:

Nu se poate sa iti scada nota la purtare in timp ce nu esti la scoala.

6 răspunsuri:
| bya2011 a răspuns:

NUUUUUUUUU:X e trebuie ta ce faci in afara scoliiwinking

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Nu logic

| Fanatic a răspuns:

Normal ca nu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti ai batut sa zicem sora in casa nu exista nici o legatura intre scoala si cum te distrezi tu laughing

| liii a răspuns:

Daca acel cineva ii spune dirigintei sau directorului, da poti sa ai nota scazuta la purtare.

| Pika16 a răspuns:

Nu se poate deoarece este in afara scolii eu nu am patit nimic cand am facut ceva de genuwinking