| mgxxtreme13 a întrebat:

Se pot uploada mai multe poze pe Fb in mai multe tab-uri? ( in acelasi browser)

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

Da, n-am incercat dar din cate stiu ar trebui sa mearga, dar eu ti-as recomanda sa ai un singur tab deschis din care sa incarci poze, sau daca vrei sa incarci multe (si mai repede, desigur) incarcale din mai multe taburi dar nu in acelasi album, deoarece serverul mai face fisiere temporale si apoi le sterge si poate il incurci prea mult ca din 2 locuri de uploadeaza sa nu stiu ce sa zic, daca pozele merg vazute inseamna ca nu a fost nici o problema happy
Bafta!