| Veroniquest a întrebat:

Salut.

Nu am aplicatia facebook pentru ipad, deoarece ios-ul nu-mi permite sa imi descarc aplicatia, asa ca intru pe facebook din browser (safari sau foxbrowser) sau din aplicatia friendly.

Acum, problema...
Nu pot uploada poze de pe ipad nici prin safari(ceea ce am auzit ca asa se intampla la toti utilizatorii), nici prin foxbrowser si nici din friendly.
Help! Cum sa uploadez o poza de pe ipad pe facebook avand in vedere situatia mea?
Fuunda

3 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Si eu am iPad, dar am aplicatia Facebook. trebuie sa o descarci din app store. altfel nu cred ca ai cum sa uploadezi poze. de ce nu te lasa ios-ul sa descarci aplicatia?
O solutie ar fi ( desi mai complicat) sa trimiti pe messenger poza de pe ipad pe calculator sau un telefon si sa o uploadezi de acolo. big grin

| Veroniquest explică (pentru Alexalice10):

Am ios 5.1.1, iar aplicatia facebook cere ios 6 or later. E prea complicat cu trimisul..as fi vruf sa fi uploadat direct

| Dan193 a răspuns:

Hmm. am mai vazut poza asta pe un site. Cine e?