| anonim_4396 a întrebat:

Se pricepe cineva de aici la calculatoare? Sa ma ajute si pe mine cu imprimanta care nu mai scoate foi straight face are si tus. Dau sa printez ceva si nu merge; imi apare in bara de jos(dreapta)o imprimanta cu ce dau de printat si nu merge.Nici macar nu se aprinde imprimanta.Imprimanta este Lexmark x1270.Sa imi zica si mie cineva(mai detaliat)ce sa ii fac.Va roog.Multumesc

6 răspunsuri:
| myworldis5784 a răspuns:

Pai cred ca aici toata problema e de la imprimanta, uite daca cablul este conectat corect la energie

| alexaalexandra a răspuns:

Asa mi se intampla si mie
in partea de jos la bara imi apare o imprimanta.
daca ti apare inseamna ca au ramas niste fisiere neprintate si astea blocheaza printarea fisierului tau sau daca nu s`a produs o eroare la fisier si nu se mai poate printa
cel putin mie asa mi se intampla

| Zorro a răspuns:

S-ar putea sa fie o eroare da un reset la imprimanta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti trebuie alta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instaleaza si u imprimanta din nou :*