| StelutaDintreNori a întrebat:

Semne grafice prin care sa imi exprim entusiasmul? Am o scrisoare de facut la romana prin care trebuie sa-mi exprim bucuria pentru victoria echipei mele favorite folosind si semne grafice. Adica emoticoane? sau ce? multumesc anticipat

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Da, este vorba despre semnele de punctuatie. Poti sugera suspansul..., nerabdarea?!, bucuria victoriei!

| asya a răspuns:

Cred ca se refera la multe demne de excalamatie, pentru ca ele arata entuziasmul, mirarea, etc...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0(*-*)0 0(^_^)0, liniute, puncte, suspensii, acolade, semne matematice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
ceva de genulaughing)) saubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti clasa a 10 nuhee heesi eu am tema asta si nu stiu ce sa scriu:dhee hee