| anonim_4396 a întrebat:

Am de făcut la tehnologică un eseu în care să justific utilitatea elementelor grafice în viaţa cotidiană ( semne de circulaţie, semne de pe ambalaje, iconiţe de pe desktop).
Cine ştie cam ce aş putea scrie?
Mulţumesc anticipat.
Fundă!

2 răspunsuri:
| AntoniaCristina a răspuns:

Adica vrei sa iti facem noi tema? am avut si eu asta de facut si... stiu ce sa scriu:www.**eseuri**tehno.com! Mi se pare ca pe asta gasesti, nu mai stiu asa ca funda

| anonim_4396 explică (pentru AntoniaCristina):

Întrebarea e de mult timp!
Nu, nu intenţionam să vă cer să îmi faceţi tema, intenţionam să îmi daţi vreo idee, că eu una nu am gasit niciun site bun.
Mulţumesc oricum.