| AlexMrs a întrebat:

Serioux 101tab 10.1" ce parere aveti de tableta asta 500 de lei! merge bine? merita banii? urgent funda vot

2 răspunsuri:
| MrCatalin a răspuns:

Salut AlexMrs! Am auzit de 101tab..nu pot sa spun ca este foarte buna dar na, la 500 de ron la ce sa te astepti? Ti se va strica sigur, nu neaparat imediat, dar o data sigur se va strica si o sa ai probleme cu ea, dar nu la toate gadgeturile de 500 de ron se aplica treaba asta.Salut Alex, o zi buna in continuare!

| Fresh a răspuns:

Mai strange 150 - 200 lei si iti iei o tableta eBoda... eu sunt foarte multumit de ea se misca perfect happy nu te grabi, dupa aia o sa-ti para rau