| davidiu a întrebat:

ce parere aveti despre tableta Serioux S102TAB? Va rog spuneti-mi daca merita banii, daca e buna si daca este rezistenta(sa u se strice repede in timp)

Răspuns Câştigător
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Este o tableta foarte buna pentru pretul ei, alte tablete sunt mai scumpe si mai proaste din punct de vedere al specificatiilor, o recomand cu incredere
http://bit.ly/1enRGSl (link generat de conversion marketing)

1 răspuns:
| sorynbest a răspuns:

Tableta este destul de rezistenta...
Eu zic ca isi merita banii deoarece are specificati destul de bune.