| mariucaaa28 a întrebat:

Hei! Am facut un credit la flanco cu mai multe produse si o tableta serioux 101tab 4all, dar e a doua oara cand o bag in service(maine ma duc cu ea), oare as putea sa o schimb cu alta tableta, nu acelasi model, ma gandeam la Tableta Allview Alldro 3 Speed DUO pentru ca este relativ mai accesibila dintre altele. Ce parere aveti de aceasta tableta? Credeti ca s-ar putea si schimba tinand cont ca e facut credit?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din cate stiu eu, la a 3 intrare in garantie au obligatia sa iti inlocuiasca produsul cu unul similar

| SasNetRomania a răspuns:

De schimbat nu se poate, daca nu se va mai repara, o sa iti dea banii inapoi si iei ce doresti tu.
de asemenea daca merge de mai mult de 2 ori la service, o schimba automat, daca nu trebuie sa ceri tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca orice produs are un certificat de garantie, Mergi cu acel certificat si cere alt produs.