| Bogdan201739 a întrebat:

Spuneti-mi cateva aplicati cu care as putea invata limba germana

Dau funda

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Duolingo.com O să simti cât de ușor e mai ales dacă ai cunoștințe temeinice de limba română. Să ai mult spor la învățat!

| Bogdan201739 explică (pentru Kis_Iuliana_1983):

Da dar cu duolingo invat din engleza germana nu din romana

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns (pentru Bogdan201739):

Din câte stiu, s-a updatat aplicația. Ai verificat si nu poți seta să înveți din română în germană?

| Bogdan201739 explică (pentru Kis_Iuliana_1983):

Da am verificat acum si germana se poate invata din mai multe limbi dar nu din romana

| Anonima635426892 a răspuns:

Duolingo, cu aplicatia asta inveti mai multe limbi, inclusiv germana