| lungu_9212 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce masini sunt la politie in Anglia, Italia, Spania, Germania, Franta, Rusia. Inclusiv masinile de lux. Va rog foarte mult.

1 răspuns:
| DonOmar a răspuns:

Nu le stiu pe toate, dar in Anglia primeaza Vauxhall/Opel,in Italia Alfa Romeo, in Spania parca erau Seaturi, germanii au bmw-uri/merturi'/volkswagen; in franta peugeot iar in mama rusia lada. Din cate stiu astea sunt, bine si la noi avem loganuri, da mai avem si passaturi, fiaturi, etc happy