| grigor3 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste aparate de fitness care ar ajuta sa scapi de depresie!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un sport de echipa te-ar antrena in joc si ai uita de probleme si depresie.

| Oana92 a răspuns:

Aparate de fitness, ciocolata amaruie, seminte de dovleac sau sexul...se pare ca toate vindeca depresia. Stiam eu ca am facut degeaba facultate!

| untu a răspuns:

Cel mai bun remediu pentru depresie este terapia ocupationala prin munca! Chiar si citirea unei rugaciuni ajuta omul sa se linisteasca si sa nu mai gandeasca la nimic negativ! Sa mananci o ciocolata dulce-amaruie KANDIA 75% cacao si seminte de floarea-soarelui sau de dovleac! Cauta pe GOOGLE si sunt acolo mai multe remedii si tratamente pentru depresii si anxietate!

| nugasescusernameliber a răspuns:

Orice sport elibereaza endorfine, fa ceea ce iti place tie, depinde de gusturile fiecaruia. Mergi la o sala odata, vezi ce aparat te atrage si vei stii apoi ce sa-ti cumperi.
http://www.csid.ro/......t-8926761/

| Mihaelablabla a răspuns:

Banda de alergat!

| Ecaterina2016 a răspuns:

Sexul e cel mai bun antidepresiv plus ca arzi și calorii happy! Ai grija de tine, orice ar fi se poate rezolva.

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

Sa scapi de depresie? Eu nu as recomanda sala de fitness.Inotul da rezultate fara nicio indoiala, din moment ce ai intrat in apa nu mai ai cum sa te gandesti la probleme.

| AlexDoroftei112 a răspuns:

Salut! Pentru a scapa de depresie este sa uiti tot negativul ce ti s-a intamplat, sincer iti recomand o melodie care "presupune" ca te scapa de drepresie. Poftim : https://www.youtube.com/watch?v=bCBI_8PHL1o