| CristianoRonaldo10 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste magazine online it de increde in afara de eMAG.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| untu a răspuns:

Nici una nu este de incredere,ati vazut sau ati auzit ca altii au facut unele comenzi online si cand primesti de la posta,produsele nu mai sint asa cum crezi, poate sa aiba unele defecte, poate sa fie tepe, poate sa va dea produse ieftine, folosite sau care au fost defecte sau reparate curand si riscati sa poate sa defecta din nou! Mai bine mergeti direct in magazinele IT sa cumparati produsele nou-noute venite direct de la producator cu certificat de garantie! Toate preturile depind de calitatea produselor IT!

| suntserios a răspuns (pentru untu):

Nu te pune nimeni sa le comanzi prin posta, exista curieri care au mult mai multa grija la produse, plus daca vin deterioarate ai oricand posibilitatea sa le returnezi.

cel.ro
evomag.ro

| untu a răspuns (pentru suntserios):

Oricum nu am incredere, cel mai bine sa vizitezi magazinele si vezi produsele, notezi si apoi decizi care e produsul ales, merg la magazinul ales de mine si cumpar produsul si le testez daca functioneaza bine in fata vanzatorului! vanzatorul are obligatia de a asigura ca produsul ales de client sa fie bun si functional, sa fie clientul multumit!

| greyhound a răspuns:

In afara de eMAG, toate mag online sunt de rahat, cu clauze neconforme cu legislatia, birocratie (bine, aici intra si eMAG), si alte bullshituri

| Rolleer a răspuns:

Buna, aici vei gasi lista cu cele mai serioase magazine online din Romania: http://clickaici.info/