| alex2006ro a întrebat:

Cine vrea sa se joce cu mine mincraft vreau sa fac o serie si pe yutobe skype:Nuca Mare

Răspuns Câştigător
| RaduFlorentin34 a răspuns:

Asta e https://www.youtube.com/user/ndcathy? Daca da as vrea sa joc MC cu tine.

| alex2006ro explică (pentru RaduFlorentin34):

Da asta sunt eu

| RaduFlorentin34 a răspuns (pentru alex2006ro):

MS de coroana happy

| RaduFlorentin34 a răspuns (pentru alex2006ro):

Ai discord?

5 răspunsuri:
| maestrul123 a răspuns:

Hei salut.cum pot intra pe un server de minecraft daca am uitat parola sau cum o schimb.ma ajuti.

| RaduFlorentin34 a răspuns (pentru maestrul123):

Daca ai pus /email /mail /recover cam asa daca nu mere... R.I.P server for you, daca fac update sterg parolele deci ai putea sa mai ai o sanasa