| momo a întrebat:

Stie cineva cand se aprind beculetele (in Bucuresti)? Anul trecut parca le-au aprins de 1 decembrie.
Mersi aniticipat happy.

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Luminitele de Craciun in capitala se aprind pe 5 decembrie in ajun de Mos Nicolae.

| daηă a răspuns:

Pe 1 Decembrie.winking

| amanda33 a răspuns:

Buna pe 6 dec se aprind

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 5 decembrie in ajun de mos nicolae

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna stie cineva unde se vor aprinde beculetele? si la ce ora?:d

| iubita_7611 a răspuns:

La fel.tot pe unu decembrie tongue

| Melaxim a răspuns:

Deci...pana l urma cand?laughing si pe 1 si pe 5 si p 6 laughing

| Melaxim a răspuns:

Luminile de Crăciun vor fi aprinse, în Capitală, pe 5 decembrie, „în ajun de Moş Nicolae", după cum a anunţat primarul general al Bucureştiului, Sorin Oprescu. ( tot singura am gasit )hee hee