| mirumiru366 a întrebat:

Stie cineva cate grade o sa fie maine? Cine sa-mi zica va rog este urgent.Dau fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alba Iulia
21 °C
Arad
21 °C
Bacau
20 °C
Baia Mare
19 °C
Botosani
19 °C
Braila
23 °C
Brasov
16 °C
Bucuresti
24 °C
Buzau
24 °C
Calarasi
23 °C
Cluj-Napoca
19 °C
Constanta
22 °C
Craiova
26 °C
Galati
22 °C
Giurgiu
24 °C
Hunedoara
20 °C
Iasi
20 °C
Lugoj
21 °C
Medias
20 °C
Miercurea-Ciuc
17 °C
Oradea
20 °C
Petrosani
22 °C
Pitesti
23 °C
Ploiesti
23 °C
Resita
20 °C
Satu Mare
21 °C
Sibiu
19 °C
Sighisoara
18 °C
Suceava
17 °C
Targoviste
23 °C
Targu Jiu
24 °C
Targu Mures
19 °C
Timisoara
22 °C
Tulcea
22 °C
Vaslui
21 °C
Zalau
19 °C

Sau intra pe google:http://www.meteo.ro/romania/vremea-maine.html (este pentru maine, 28 august 2012)

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Unde, desteptule? In Antarctica? In Australia? In Congo? In Rusia? Ca Pamantu-i maricel.

| us3r a răspuns:

E prea complicat sa caute raspunsul pe un site de specialitate laughing mai bine pune o intrebare aiurea pe TPU.

| AhileSemiZeu a răspuns:

Daca dai pe google vremea poti sa gasesti cum e vremea oriunde vrei tu.

| mirumiru366 explică:

Eu sunt fata

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru mirumiru366):

Si asta vrea sa fie o scuza pentru ca nu esti in stare nici sa pui o intrebare logica, nici sa dai un amarat de search pe Google, cum a dat ala cu funda? Grav!