| Catalion a întrebat:

Stie cineva ce program au cei care lucreaza la paza, la magazinul Dedeman?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Programul de paza este non stop, 24 de ore pe zi, in doua sau 3 schimburi, fiindca trebuie sa pazeasca magazinul tot timpul.
Paznicii si securitatea nu pleaca casa la terminarea programului cu clientii, ei doar se schimba in ture si pazesc tot timpul atat magazinul cat si depozitul, ca protectia trebuie sa fie absolut tot timpul ca sa nu se dea spargeri/furtisaguri. Noaptea chiar se activeaza sistemele de alarma la interior si ei patruleaza mai mult pe exterior.

| Catalion explică (pentru Violleta2022):

Ma gandeam daca sa caut de munca la paza la dedeman, dar depinde de program, ca nu plec aiurea de unde sunt.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa dai vreo spargere pe acolo?

| Catalion explică (pentru darrio2007):

Exact.

| darrio2007 a răspuns (pentru Catalion):

Sa ne spui când.

| Lupică27 a răspuns (pentru Catalion):

Ma bag si eu!

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Sa nu uitati cagulele cu presedinti americani

https://www.youtube.com/watch?v=QsWg0KVVtXU

| Simpatic a răspuns:

Din cate vad magazinele dedeman au urmatorul program
L-V 08:00-21:00
Sambata - 08:00-20:00
Duminica: 09:00-18:00

conteaza daca agentii de paza sunt angajati proprii dedeman sau sunt firma terta!
parca au paza proprie!?