| biencutza_3026 a întrebat:

Stie cineva ceva solutie de curatare pentru ecranul laptopului?

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Il poti curata usor cu vata imbibata in spirt.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt la magazinele care vand asa ceva. Si o solutie pe baza de alcool e buna. Toata chestia sa nu apesi tare, sa nu fie pornit si sa nu-l pornesti o jumatate de ora dupa aceea.

| spxinsane a răspuns:

Solutie de curata geamuri, pui pe o carpa moale si il stergi

| tapeee a răspuns:

Servetele cu alcool.

| cryna a răspuns:

Eu curat ecranul cu servetelele umede din pliculetele acelea mici, albastre pentru curatarea ochelarilor...pana acum a mers si ecranul nu a patit nimic.

| withoutmoney a răspuns:

Daca nu ai servetele speciale care le gasesti la magazinele de pc tv etc. pulverizeaza apa pe ecran apoi stergi cu o bucata de material gen aia de sters ochelariitonguenu iti trebuie nimic special.

| Isabela96 a răspuns:

Eu am ceva de genul http://www.worldtrading24.de/......QQ2110031/ bine ma refer ca e o marca de la omega freestyle este la pachet o solutie pentru televizoare calculatoare si laptopuri si o mica cutiuta cu servetele nici umede nici uscate care te ajuta sa stergi leptopul fara a lasa urme de la solutie.
Eu o folosesc de aproape un an si este foarte utila.
NU ESTE EXANCT CEA DIN ADRESA ESTE DOAR CEVA ASEMANATOR IN SENSUL CA ESTE DE LA ACEEASI FIRMA.
Eu am cumparat-o din REAL

| Weeedha a răspuns:

AM 85200

| Anname a răspuns:

Da. Gasesti niste servetele speciale la magazinele de electronice si adaugi putin spirt peste ele ( daca nu au) :) sunt foarte bune - le poti folosii si pentru telefon :)

http://images4.okr.ro/......15_300.jpg
Pret:35.83 RON