| Justina10ify a întrebat:

Stie cineva cu ce solutie pot sterge ecranul laptopului?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acel produs care il dai la geamuri si miroase binewinking

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Servetele umede cu alcol dar nu ff umede :d

| Oxanna a răspuns:

Pai, eu imi sterg ecranul cu pronto, dar cred ca e bun si sprayul pentru geamuriwinking nuami ai grija sa nu apesi foarte tare ca raman niste urme mici ca niste artificiibig grin

| mirceas a răspuns:

Exista in magazine gen real, media galaxi si la toti ce-i ce vind componente si calc., un cleaner pentru ecranul calc, mai exact un sceen cleaner f bun.

| KatJolie a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, eu il sterg cu o carpa foarte foarte fina...cauta si tu ceva fin.sau sunt servetzele speciale pentru asta :p