| Cristtiane a întrebat:

Stie cineva cum sa curat ecranul laptopului fara sa-l zgarii sau sa-i provoc daune?
Stiu ca se foloseste microfibra.Dar cu ce sa umezesc carpa? Ar fi bine sa cumpar un kit de curatare?
Va rog nu-mi trimiteti link-uri la site-uri. Spuneti-mi cum ati procedat voi?

Răspuns Câştigător
| oly1234 a răspuns:

Eu folosesc o solutie speciala care am gasit-o intr-un magazin cu electronice.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foloseste o carpa moale si gata... oricum nu rezista laptopul fara zgarieturi in timp

| Cristtiane explică (pentru suntserios):

Dacă intenţionam să-mi zgârii ecranul nu mai întrebam..Mulţumesc oricum.