| mihai2092 a întrebat:

Stie cineva cum as putea dezinstala toolbar-ul de la etvonline.ro? L-am instalat pe Google Chrome. Funda! Sunt disperat!

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

1 Intră la my computer, acolo sus sau în stânga ai "add or remove programs, caută etv toolbar şi dă-i remove.

2 Pe Mozilla sau IE intră la Tools, Internet Options şi caută-l acolo la aplicaţii, dacă e acolo dă-i delete.

| Rikudou a răspuns:

Ai doua variante:
1-reinstalezi google chrome
2-cauti in partitia in care iti tii windows-ul la program files fisierul un ai instalat google chrome.acolo trebuie sa gasesti un unnistler
Sper ca te-am ajutat

| PrinceOf a răspuns:

Duci click-ul in dreapta tolbar-ului si dai click dreapta apoi iti apare ceva si dai unde scrie etvonline. Funda?