| RodicaGabriela a întrebat:

Stie cineva cum deblochez un numar pe care l-am blocat? Dar sunt blocate numai mesajele de la acel numar! :s e vorba de un Samsung wave young. am nevoie urgent de ajutor. va rog!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stie cineva, eu adica, dar mesajele nu se mai receptioneaza din momentul blocari pana la deblocare, adica tu nu primesti mesajele de dupa blocarea numarului, te duci frumos in mesaje servicii mesaje text, blocare numar dai stergere si dai save, la fel si la apel, dai pe un numar, dai pe numere blocate si dai stergere la numerele/numarul acela.

| MyWorld a răspuns:

Intri in Messages/Mesaje ( depinde de limba ). Acolo vei observa in josul ecranului doua casute: Conversations si Advanced; apesi pe Advanced. Acolo dai scroll pe ecran pana gasesti Block list ( are un semn cu un cerc taiat cu o linie rosie ). Dai acolo si iti dai singur seama ce trebuie sa faci. Pentru a vedea mesajele pierdute, te uiti sub casuta Block list si vezi alta iconita Spam messages. Intri acolo si vezi mesajele.
Sper ca te-am ajutat! big grin