| Roxanyk_Elena_1990 a întrebat:

Stie cineva cum ma pot inscrie la scoala de soferi in franta?ce ar trebui sa stiu?limba sau sa conduc bine?

4 răspunsuri:
| DryLeaf a răspuns:

Daca vrei sa te inscrii la scoala de soferi, se presupune ca nu prea stii sa conduci. Asadar, nu conteaza asta prea mult. Inveti acolo. Dar limba dap, trebuie sa o stii. Altfel, cum te-ai intelege cu instructorul? happy

| Remus13 a răspuns:

Franceza sau engleza. De condus bine inveti acolo.

| WizKhalifaa a răspuns:

De condus nu trebuie sa stii, doar de asta se numeste "scoala". sa inveti. Presupun ca nu stii franceza la perfect, asa ca nu iti recomand sa te inscri acolo ca vei pica proba scrisa.
Mai bine vi intr-un concediu de 1 maxim 2 luni in Romania si il dai aici.

| Roxanyk_Elena_1990 explică:

Dar stiu cuvintele uzuale in fran; in plus in Romania se i-a mai greu avand in vedere ca nu stiu prea bine sa conduc! as incerca sa fac teste in franceza dar nu stiu nici un site! ma puteti ajuta?