Stie cineva cum pot dezinstala internet explorer?

10 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Uite un totorial. http://windows.microsoft.com/......explorer-9
Bafta. :)

| sonny89 a răspuns (pentru nonny50):

Da, dar asta iti va instala/dezinstala IE 9, adica, daca ai instalat IE 9, folosind tutorialul asta, il poti dezinstala insa cu siguranta va ramane versiunea initiala, IE 8 daca nu ma insel...

| sonny89 a răspuns:

Nu stiu cum se poate dezinstala, deoarece IE-ul vine preinstalat cu SO. Stiu doar ca il poti dezactiva, insa nu-ti recomand sa faci nimic de genul asta. Lasa-l acolo, foloseste altceva, nu trebuie sa-l dezinstalezi.

| Mikyyela a răspuns:

Pai daca il dezinstalezi trebuie sa instalezi altul si daca instalezi altul, celalalt ti se va dezinstala automathappyhy funda!

| Spike189 a răspuns:

Din cate stiu Internet Explorer nu poate fi dezinstalat.

| Snicket a răspuns:

Nu merge dezinstalat, nu te lua dupa ei!

| user2015 a răspuns:

Din cate cunosc eu nu se poate dezinstala. Oricum daca vrei sa incerci fa asa: Start>Control Panel>Add or Remove Programs>Internet Explorer>Remove. O seara placuta!

| Mariutsssa a răspuns:

Intri la "Panou de Control"(Control Panel), si cauti acolo internet explorer, dai dublu click si t-i se deschide fereastra de unde il dezinstalezi. Succes!

| DRAGOS200014 a răspuns:

Da! cauti in calculator dezinstalare programe si dai click pe el apoi dezinstalare este foarte simplu! succes! funditabig grin?

| fulger2 a răspuns (pentru DRAGOS200014):

Asa sa faci tu daca-l gasesti